Pjongjang, dnia 23 lipca 113 (2024) r., o godz. 09:29

Życzenia

Towarzysze i Towarzyszki!
 
Koreanscy Towarzysze! Z okazji Dnia Slonca, czyli najwazniejszego swieta w KRLD, skladam wam jak najlepsze zyczenia. W imieniu osob zainteresowanych Korea, ktorych udalo sie zgromadzic posrod inicjatyw stworzonych przeze mnie zyczymy Narodowi Koreanskiemu wszystkiego dobrego. Bedziemy stac na strazy prawdy o KRLD i walczyc ze wszystkimi fake newsami! Ciesze sie, ze tyle osob jest chetnych uczyc sie prawdy i opowiadac o Korei, bez zachodnich klamstw.
 
Towarzysz Wiktor, grupa Wszystko o KRL-D


Towarzysze i Towarzyszki!
 
Z okazji Wspaniałego Święta Pierwszego Maja, w imieniu wszystkich wolnych, zjednoczonych ludzi pracujących dla wspólnego dobra narodu i głoszących rewolucyjne socjalistyczne idee Juche; przesyłam najlepsze życzenia dla całego Północnokoreańskiego narodu. Niech chwała waszego państwa trwa wiecznie! Niech upadną i rozwieją się knowania imperialistów dążących do zniszczenia owoców wysiłku pracującego ludu Północnokoreańskiego! Niechaj nie zagaśnie pamięć o przywódcach, którzy walczyli i poświęcili życie, aby dać swym rodakom ojczyznę wolną, sprawiedliwą, silną i szczęśliwą! Najlepsze życzenia dla Wielkiego Wodza Prezydenta Kim Ir Sena, którego urodziny niedawno obchodziliśmy; dla Kim Dzong Ila - kontynuatora jego chwalebnej misji; dla wszystkich ludzi przeciwstawiających się swoimi czynami zachłannemu kapitalizmowi, który jest źródłem wszelkiego zła, wyzysku, nieprawości. Niech żyje lud pracujący miast i wsi, niech żyją żołnierze, robotnicy, chłopi, pracujący intelektualiści! Z całego serca liczę, że będzie mi kiedyś dane wspomóc was w walce i wysiłku osobiście, nie zaś tylko poprzez słowa.
 
Towarzysz Marek


Towarzyszki i Towarzysze!
 
Przekazuję najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności Wielkiemu Naczelnemu Wodzowi, Umiłowanemu Kim Dzong Il-owi oraz Narodowi Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. Niech żyje i zwycięża komunizm na świecie - gwarancja pokoju i szczęśliwości społecznej! Niech żyje naród Ludowo-Demokratycznej Republiki Korei i odnosi dalsze sukcesy w walce z amerykańskim i światowym imperializmem oraz w realizacji wiekopomnego programu wcielania w życie testamentu Umiłowanego Wodza Towarzysza Kim Ir Sena w sprawie wielkiej konsolidacji całego narodu w imię zjednoczenia Ojczyzny.
 
Tow. Kardynał Michał


Towarzysze!
 
Wasz Wielki Wódz Kim Dżong Il to mój idol, moje natchnienie budzące nieodpartą chęć życia, które dzięki Niemu toczy się wyłącznie optymistycznym rytmem i przepełnione jest nadzieją na epokowy sukces wdrażanej przez Niego z niebywałym hartem ducha i uporem idei sprawiedliwości społecznej zainicjowanej przez Jego niezapomnianej pamięci Ojca Kim Ir Sena.
 
Dlatego też szczęśliwy jestem i dumny, że danym mi jest złożyć Umiłowanemu Wodzowi i całemu walczącemu, demokratycznemu Narodowi Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej życzenia wszelkiej pomyślności na świetlaną przyszłość, której opoką i gwarantem jest On sam i Jego zdeterminowany, stanowczy opór stawiany amerykańskiemu i światowemu imperializmowi. Niech potęga Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej i jej nieskrępowany rozwój, a przede wszystkim postawa Umiłowanego Wodza stanowią przestrogę dla wszelkich imperialistycznych knowań, których jedynym podstępnym i cynicznym celem jest zniszczenie owoców sprawiedliwego ładu społecznego - demokratycznych osiągnięć oraz zdobyczy Państwa i Narodu Ludowej Korei!
 
Z wyrazami szacunku
 
Towarzysz Romek - żarliwy sympatyk KRL-D i Jej Wielkiego Wodza


Serdeczne życzenia dla ukochanego Wodza Kim Dzong Ila!
 
Niech dalej świeci Nam Jasna Gwiazda!
 
Wielki przywódca Kim Dzong Il chwalebnie walczy z amerykańsko-brytyjskim sojuszem antyrobotniczym, który przez wyzysk, zachłannie pragnie pochłonąć w swe parszywe ręce cały świat. Wódz jednak dzięki swemu wspaniałemu umysłowi dzielnie walczy z nim!
 
Niech żyje Nasz Przywódca!
 
Niech żyje światowa rewolucja proletariacka!
 
Towarzysz Jacek ze Szczecina


Serdeczne życzenia dla wielkiego komunisty Kim Dzong Ila, syna wielkiego rewolucjonisty i antyimperialisty, obrońcy ludu Kim Ir Sena.
 
Wielki wodzu narodu koreańskiego, obyś żył długo, jesteś nadzieją dla biednych i wyzyskiwanych tego świata. Twój geniusz pozwala wielkiemu ludowi KRL-D walczyć z imperializmem USA i jego pomagierów.
 
Polscy komuniści przesyłają ci, wielki, genialny wodzu, serdeczne życzenia!!
 
Sympatycy LBC - pisma rewolucyjnej partii komunistycznej


Wszystkiego najlepszego dla wielkiego wodza korei północnej, wielkiego polityka, męża stanu i komunisty - Kim Dzong Ila !
 
Grzegorz z Krakowa


POMYŚLNOŚCI WSZELAKIEJ W WALCE, PRACY, NAUCE DLA BUDOWY POMYŚLNOŚCI KOREI PÓŁNOCNEJ I JEJ OBYWATELI.
 
Towarzysz Jan


Towarzysze!
 
Wasz Wielki Wódz był zawsze dla mnie natchnieniem o poranku, dzięki niemu moje zycie nabiera tempa. Dlatego też jestem dumny, że mogę złożyć Umiłowanemu Wodzowi i całemu demokratycznemu Narodowi Koreańskiemu życzenia wszelkiej pomyślności. Dziś patrzę z nadzieją na poczynania Umiłowanego Wodza, który z taką stanowczością opiera się imperializmowi amerykańskiemu. Niech Wasza potęga i rozwój będzie przestrogą dla wszelkich imperialistycznych działań,które podstępnie chcą zniszczyć zdobycze demokratycznej Wielkiej Korei Północnej.
 
Z wyrazami szacunku Towarzysz Michał


W dniu 61 urodzin Kochanemu Wodzowi, Kim Dzong Ilowi sił do dalszego okraszonego wspaniałymi sukcesami budowania raju na ziemi, jakim staje się i jest Korea Północna, życzy
 
Towarzyszka Anna Zakrzewska


Drodzy Towarzysze W imieniu Komunistycznej Partii Polski pragniemy przekazać najlepsze życzenia dla Ukochanego Przywódcy Narodu Koreańskiego, Towarzysza Kim Dzong Ila z okazji 61 rocznicy Jego urodzin. Proszę przekazać Ukochanemu Wodzowi, że partia polskich komunistów i wszyscy świadomi ludzie pracy solidaryzują się z Nim oraz całym Narodem Koreańskim, walczącym o szczęśliwą przyszłość Ludowej Korei.
 
Towarzysze ze śląskiego Okręgowego Komiteu Wykonawczego KPP


W Dniu 61. rocznicy urodzin Towarzysza Kim Dzong Ila nalepsze życzenia dalszej siły w walce z amerykańskim imperializmem oraz umacniania ideologi Dżucze.
 
Karol


My członkowie Warszawskiego koła Idei Dżucze składamy najserdeczniejsze pozdrowienia dla całego rządu Koreańskiej Republiki Ludowo- Demokratycznej, Jesteśmy wdzięczni za pomoc i opiekę jaką otacza nas Drogi i umiłowany Przywódca Marszałek Kim Dzong Il! Z naszej strony ku sercu Marszałka płynie gorąca chęć służenia Mu i stanowcze postanowienie lojalności i gorąca chęć poznawania wielkich Idei Dżucze. Tak przysięgamy uczyć się Idei Dżucze by jeszcze bardziej zespolić sie z Narodem Koreańskim w tych trudnych chwilach. Wyrażamy poparcie dla działań rządu KRL-D i w pełni solidaryzujemy sie w tym z KRL-D. Dość jawnej imperialistycznej polityki USA! Nasza szansa na wolnośći rozwój to nauki Wielkiego Wodza Tow. Kim Ir Sena i Wielkiego Przywódcy Tow. Kim Dzong Ila! Pozdrawiamy wszystkich i wzywamy do zasilania naszych szeregów patriotów - przodowników postępu i studentów Idei Dżucze!
 
Członkowie Warszawskiego koła Idei Dżucze, Polska


Z nieukrywanym podziwem patrzę na KRLD, że tak długo opiera i z pewnością będzie opierać się destrukcyjnemu kapitalizmowi i chyba jako jedyny kraj podtrzymuje ideę komunizmu. Żywię głęboką nadzieję że Naród Koreański będzie nadal opierał się kapitalistycznym pokusom i amerykańskiemu imperializmowi mając wielkie oparcie w swym przywódcy Kim Dzong Il'u.
 
Jarek


Drodzy Towarzysze W imieniu świadomej części polskiej klasy robotniczej przesyłamy najlepsze pozdrowienia i życzenia dla Ukochanego Przywódcy - Towarzysza Kim Dzong Ila i całego Narodu Koreańskiego. Życzymy Wam sukcesów w Waszej walce o szczęśliwą przyszłość Waszej pięknej socjalistycznej Ojczyzny.
 
Przesyłają komuniści z Komunistycznej Partii Polski.
 
NIECH ŻYJE I ZWYCIĘŻA SOCJALIZM I KOMUNIZM!

Panel boczny

Polecane serwisy

Regulamin plików cookies

KRLD.pl wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia P.T.Towarzyszom maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśœli kontynuujecie przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przegladarki, przyjmujemy, że wyrażacie zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możecie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.