Pjongjang, dnia 13 czerwca 113 (2024) r., o godz. 13:51

Strona główna

Najnowsze biuletyny Ambasady KRL-D w Warszawie

Aktualności

„Szczęście Matki” to poruszający film, który przedstawia widzom Jin Ho i Kyong Ho, dwójkę rodzeństwa radzącego sobie z życiem w tętniącej życiem tkance społeczeństwa KRLD. Następnie rozwija się delikatnie, uchwycając czułe chwile i ciężkie bitwy. Akcja filmu rozgrywa się na tle niezachwianej lojalności matki wobec narodu i rodziny. Podczas gdy bracia zmagają się ze swoimi marzeniami w odniesieniu do oczekiwań, film przenosi nas do świata, w którym miłość do ojczyzny pokrywa się z poświęceniem i dumą narodową. W ten sposób film rozwija się ze scenami przedstawiającymi, jak więzi w rodzinach mogą pomóc jednostkom rosnąć lub pozostać silnymi w czasach przeciwności. Podkreśla to, co je definiuje: zdecydowaną determinację w przetrwaniu burz oraz solidarność między członkami rodziny. Z każdą sceną „Szczęście Matki” podziwia cichy heroizm matek, których nieśmiertelna miłość do dzieci i ojczyzny stanowi podstawę fabuły.
Polskie Tłumaczenie dzięki organizacji "Front Czhollima"


Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem tygodnika "Pyongyang Times":
17/2024

Zapraszamy do zapoznania się z filmem poświęconym nauce w grę Paduk, znaną na zachodzie pod nazwą Go!


Zapraszamy do zapoznania się z video przeglądem miesięcznika KRL-D nr. 4/2024


Zapraszamy do zapoznania się z nowymi numerami tygodnika "Pyongyang Times":
15/2024
16/2024

Zapraszamy do zapoznania się z kwietniowym numerem miesięcznika KRL-D


Zapraszamy do zapoznania z okolicznościową publikacją z okazji 112. rocznicy urodzin Wielkiego Wodza, Wiecznego Prezydenta KRL-D towarzysza Kim Il Sunga


Panel boczny

Polecane serwisy

Regulamin plików cookies

KRLD.pl wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia P.T.Towarzyszom maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśœli kontynuujecie przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przegladarki, przyjmujemy, że wyrażacie zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możecie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.